Лиц. МБАЖТКУ серия АБ №2207915.   Тел.:     

Публикации:

АСК "Дом Деревянный"
- это качественные деревянные дома, сауны, бани, беседки, дачи, коттеджи, лестницы из "дикого" необработанного бревна, оцилиндрованного бревна и бруса.

1. Фундамент каркасного будинку


Фундамент каркасного дома Не дивлячись на те, що даний розділ не зовсім підходить до тематики даного сайту, я знаходжу важливим відзначити кілька ключових моментів. В виду того, що мета нашого проекту висвітлити технологію каркасного будівництва, про фундаментах я буду говорити коротко і лише в разрезеданной тематики. Так як каркасна конструкція будівлі є самою легкої з існуючих, на цей день, традиційних технологій, для каркасного домаподойдет будь-який тип фундаменту.

На його вибір, як і раніше, будуть впливати геодезичні чинники, і при будівництві житлового будинку, або іншого відповідального об'єкта, розрахунок навантажень і вибір типу конструкції необхідно надати професіоналам із заслуженою репутацією. При менш відповідальних роботах можна, досконально вивчивши питання, провести роботи самому. Хоча ознайомлення з технологією не буде зайвим в будь-якому випадку.

Я, грунтуючись на своєму досвіді будівництва, рекомендую на даному етапі забудови користуватися найманої робочої силою. Вирішуйте самі, простіше вам буде викопати кубометр землі або рас статися з 300-400 дерев'яних.

Всі фундаменти поділяються на монолітні (заливаються на місці) і збірні (збираються з готових, стандартних блоків).

Докладніше про види фундаменту і його вибір читайте на нашому сайті про фундамент.

Стрічковий фундамент. По всій довжині має однакову висоту, з однаковою несучу здатність. Відрізняється підвищеною, по відношенню до інших видів, жорсткістю.

Столбчатий фундамент. Мабуть самий економічний вид, підходить для невеликих дерев'яних будинків.

Плитний фундамент. Являє собою монолітну плиту, як правило використовується на слабо несучому грунті. Відрізняється малим об'ємом земляних робіт, але підвищеною витратою матеріалів.

Свайний фундамент. Використання його при будівництві багатоповерхових житлових будівель, практично на будь-якому грунті, говорить само за себе. Але за це вартість робіт і витрата матеріалу доходить до максимуму.

При виборі виду фундаменту і його конструкції відіграють роль величезна кількість факторів, їх аналіз і прийняття ключових рішень, як уже було сказано краще довірити професіоналам. Але при дачному-садовій будівництві або зведенні легких конструкцій можна, озброївшись набором знань, опершісь, на позитивний та не дуже, досвід сусідів, поекспериментувати.


дома из дерева

дома из бруса

дома из сруба

Яндекс цитирования

Редизайн:
www.orion-studio.com.ua